ECC iespējams iegūt zemāk uzskaitītajās valstīs. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Jūs varat nokārtot eksāmenu šajās valstīs, lūdzu, izvēlieties Jūs interesējošo valsti mājas lapas augšējā piedāvājumā.  Ja sarakstā nav valsts, kurā vēlaties kārtot eksāmenu, lūdzu, sazinieties ar mums. 

Apvienotā Karaliste

Austrija

Bulgārija

Čehija

Grieķija

Itālija

Kipra

Latvija

Moldova

Portugāle

Rumānija

Slovēnija

Ungārija

Vācija

ECC Latvijā

 

 

Latvijā Vadošais partneris, kurš ir tiesīgs izsniegt Eiropas aprūpes sertifikātu, ir biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi". Biedrība nodrošina iespēju kārtot ECC eksāmenu, izvērtē eksāmena rezultātus un kandidātiem, kuri ir nokārtojuši eksāmenu, izsniedz sertifikātu. Kandidātiem pirms ECC eksāmena kārtošanas ir iespēja iziet apmācības kursu, to iepriekš saskaņojot.

 

Uz 01.05.2020. Latvijā ECC eksāmenu ir kārtojuši vairāk kā 200 kandidāti. Interesentiem ir iespēja pieteikties  36 un 72 stundu apmācību kursam. Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" ir juridisku un fizisku personu apvienība, kuras mērķis ir veicināt iekļaujošas sabiedrības attīstību un vienlīdzīgu iespēju nodrošinājumu ikvienam sabiedrības loceklim. Tas nozīmē labvēlīgas vides (un attieksmes) veidošanu sabiedrībā, neatkarīgas dzīves principu īstenošanu cilvēkiem ar invaliditāti un cilvēku ar invaliditāti vajadzībām un tiesībām atbilstošas, efektīvas pakalpojumu sistēmas izveides sekmēšanu. Vairāk informācijas mājas lapā www.lkndz.lv

Informācija papildināta 15.05.2020.