Zájemci o ECC

Máte zájem o ECC?

Pokud jste pracovník, zaměstnavatel, lektor, vzdělávací instituce nebo kontrolní úřad, ECC vás může zaujmout v mnoha ohledech.

 

 

V případě, že jste pracovník

Váš zájem o ECC může plynout z potřeby prokázání vašich znalostí ze sociálních služeb.

 

 

V případě, že jste zaměstnavatel

Můžete hledat pracovníky, kteří jsou již držiteli ECC, čímž zajistíte prokázání jejich vědomostí v sociální oblasti. Současně je další možností využít zkoušku ECC k testování znalostí v procesu výběru nových pracovníků nebo jako nabídku školení pracovníkům, kteří pro vás začnou pracovat.

 

 

Pokud jste lektor nebo vzdělávací instituce

Můžete nabízet ECC jako vhodný a kvalitní produkt pro zájemce či pracovníky. ECC můžete zahrnout do aktuálního vzdělávacího kurzu a nabídnout tak posluchačům osvědčení navíc, které zaštiťuje znalosti nutné pro práci v sociálních službách. Kurzy, které splňují potřeby ECC, jsou poté označeny vedoucím partnerem v příslušné zemi za ECC vyhovující.

 

 

Pokud jste kontrolní úřad

Jako kontrolní úřad stále hledáte způsoby kontroly kvality poskytovaných služeb, což vždy znamená ověřit, jak dobře jsou pracovníci sociálních služeb proškoleni. ECC je další známkou, že každý jeho držitel má základní znalosti k bezpečné a odborné práci v sociálním sektoru. Nekvalifikovaným pracovníkům může být navrhnuto absolvovat zkoušku ECC jako způsob prokázání jejich znalostí.